Časovky a statická hra

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: Dungeon Master, Dungeon Servant, World Builder

Odpovědět
Woxa
Kontaktovat uživatele:

Časovky a statická hra

Příspěvek od Woxa » 31. 1. 2019 23.40

Poslední dobou (určitě cca 2-3týdny, ale možná i déle) pozoruji, že mi často přestávají tikat časovky (a obvykle se tak děje i dalším účastníkům).
Děje se tak jenom při statické hře, kdy postava sedí/stojí a jen tlachá. Většinou stačí použít nějaký předmět a expy se zase rozjedou.
Dříve jsem to pozoroval jen na větších akcích, kde bylo DX, takže paranoia říká, že jsem jen příliš sledován.
Ta střízlivější úvaha pak nabízí spíš variantu, že něco nefunguje jak by mělo (což ovšem neznamená, že nejsem sledován) :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai

Hawkeye
Kontaktovat uživatele:

Re: Časovky a statická hra

Příspěvek od Hawkeye » 1. 2. 2019 0.26

Stává se to i bez přítomnosti DX. Myslím si, že to dělají automaty.
Obrázek
Lenwe Sillimaure - Elf neříká „Jo“ a elfky obzvláště ne! GalerieBuď elf
A'han Sein - To není nic osobního. Já nemám rád nikoho.

Braenn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn » 1. 2. 2019 13.03

Děje se to někomu, i když nejsou DM ve hře? Resp. vím, že to dělá přítomnost DM a/nebo to, že mi automat dají (nebo jim donáší ten samoháčkovací), do toho nevidím), ale zatím jsem to nevypozorovala ve chvíli, kdy žádné DM loglé nebylo, a byly JEN automaty.

Kdysi (kdysi kdysi) dávno to dělo permanentně, kdo se nehýbal, neměl xp bez ohledu na tlachání, pak to Labir updatoval, a teď to vypadá na podobný vzorec, jen je tam DM/automat jako proměnná.
Cynrik Weber Bych se po... tento. Ehm.
Maíreig Gilliome Weber Off. Na přání loguji, pouze v pevnosti.

pipinzjablickova

Příspěvek od pipinzjablickova » 1. 2. 2019 17.32

Potvrzuji, že se mi taky zastavují časovky u tlachání. Souvislost s DM jsem nikdy nezkoumal, tak nevím. Ke všemu mi to občas u toho tlachání dává expy bez bonusu (detaily v jaký situaci jsem nikdy nezkoumal).
Nezdržuj se a žer! Žer dokud můžeš!

Odpovědět