Hobitín - různí pocestní

Chyby u přátelských NPC

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Nalk
Kontaktovat uživatele:

Hobitín - různí pocestní

Příspěvek od Nalk » 26. 1. 2009 19.02

Už dříve sem i nějak nezdál pohyb poutníka, poutnice a ponocného Toriho Zálesného. Dneska jsem je chvíli sledoval a co jsem viděl, tak poutnice se netrefí obvykle na most, Tori před mostíkem zahne kamsi mezi stromky a taky pak už neobejde celý Hobitín jako dřív a poutník se snaží vyběhnout nějakým hobitkům z nory po stěně domu. :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar

The_Balrog
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog » 26. 1. 2009 19.04

Velká většina waypointů postav chodících po nějaké trase je stále od EQ3 rozhrkaná. Všichni by zasloužili revizi. (poutníci, ponocní, servírky)
acc. westgard, postava Alkaran aep Ellena | Silmelinde (stačí mi říci a já ji lognu)

labir
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir » 28. 1. 2009 16.50

Tohle vím. NPC dostala trochu volnosti při pohybu po waypointech a hned toho zneužívají bestie..
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.

Nalk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk » 28. 1. 2009 17.39

Dal bych jim zákaz vycházek a pak je vrátil na vodítka... a hned budou sekat dobrotu. :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar

kokosak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak » 1. 8. 2009 8.30

Pokud člověk jde do Hobitína od soutěsky v noci, pan Tori Zálesný se vyhoupne vedle něj... a pak se pustí vesele svahem doprava, aby se následně zasekl o kus dál o plot. Pozorováno opakovaně, vždy stejné chování.

Obrázek
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!

Odpovědět