Vývoj modulu - co by vás mohlo zajímat

Co je potřeba vědět. Prosím čtěte.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 1848
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Vývoj modulu - co by vás mohlo zajímat

Příspěvek od Ogar » 4. 11. 2017 16.27

Vývoj modulu - co by vás mohlo zajímat

:point: Pokud víte o něčem, co mělo být hotové (samozřejmě s patřičným IC odehráním) a není, případně víte o nějaké chybě (klidně i tajné), dejte nám, prosím, vědět ZDE
Ve vašem vlastním zájmu doporučuju využívat formulář, oproti jiným kanálů (PM, FB, forum…). Zapsáním do formuláře vše urychlíte a je prakticky nulová možnost, že na to zapomeneme.

:point: Veškeré další IC změny v modulu musí mít IC odehrání. Pokud bude chtít vaše postava něco ve světě změnit, musí se to stát IC s vědomím nějakého Dx.

:point: Nejsme Dx, jsme WB. Můžete nás kontaktovat ohledně technických věcí ve hře (např. zaseknutá postava, obnova pronájmu...), restartu modulu apod. Výjimku tvoří řemeslníci, které Vám po dohodě na času a předmětu (se screenem z toolu) můžeme odehrát. Tato výjimka se týká pouze vzhledu věcí, ne vlastností, bonusů apod.

:point: Uvítáme nápady a připomínky na vývoj světa. Ty můžete přidávat SEM

:point: Pokud chcete smazat postavy na účtu, využijte příslušný topic: viewtopic.php?f=27&t=67 a myslete na to, že: Žádosti pište tak, aby seznam postav byl v pořadí dle abecedy. Pokud máte na účtu více postav se stejným jménem, připište informaci jestli jde o postavu založenou dříve, nebo později.

Zamčeno