Žádost o potrestání prohřešku

Neaktuální a stará témata

Moderátoři: Dungeon Master, Dungeon Servant

Zamčeno
Aefar

Příspěvek od Aefar » 9. 2. 2011 9.05

Ghost píše:
cybermisa píše:
Fryn píše: Padnout zcela a úplně může kterákoliv postava, jedno jestli je na straně "dobra" nebo "zla", pokud jsou k tomu opravdu pádné argumenty.
Rozhodnopadne samozrejme. Kdyz pro to budou padne duvody, dostane permku klidne kterykoli Din, Alkaran atd … Toto rozhodnuti ma pravomoc vykonat kterekoli DM.
A proč tedy nedostal Din permku? Já myslím, že tam pádné důvody byly. Klidně můžeš do PM, ať to tu neprasíme (i když už se to slušně zvrhlo)
Já si myslím, že tam nebyl důvod jediný.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův

Aefar

Příspěvek od Aefar » 9. 2. 2011 9.05

A nemyslím si, že je důvod pro permku pro Dustila, Nayluna a Daemiana.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk

Ghost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost » 9. 2. 2011 9.18

Pokud by naše postavy permku nedostaly, pak bych se jí samozřejmě nedožadoval, ale žiju v domnění, že poprava = permice a upřímně nevím, jestli si jí nedám i sám z důvodu nějaké uvěřitelnosti světa.
Pro DM: Pokud nehodláte dát Dustilovi permku tak ho snad radši doživotně vyhostěte, jinak fakt dostane realističnost na prdel.

Podle mě svět laděný do dobra je svět, kde dobro nakonec vyhraje. To ale neznamená, že dobro nemůže několik bitev prohrát, nemůže přijít o pár svých hrdinů a nemůže to s ním chvílemi vypadat opravdu špatně.
Bratrstvo zabanovaných!

cybermisa

Příspěvek od cybermisa » 9. 2. 2011 9.28

Aefar píše:
Ghost píše:
cybermisa píše: Rozhodnopadne samozrejme. Kdyz pro to budou padne duvody, dostane permku klidne kterykoli Din, Alkaran atd … Toto rozhodnuti ma pravomoc vykonat kterekoli DM.
A proč tedy nedostal Din permku? Já myslím, že tam pádné důvody byly. Klidně můžeš do PM, ať to tu neprasíme (i když už se to slušně zvrhlo)
Já si myslím, že tam nebyl důvod jediný.
Tak uprimne, ty do te zalezitosti vubec nevidis, kdyz tohle muzes napsat. Ty duvody tam samozrejme jsou, otazka je, jestli padne. :shades:

Braenn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn » 9. 2. 2011 10.00

Smíříme se s tím, když to konečně uznáš. A pak mi vysvětlíš, jak se máme jako prasata v žitě. Jak se máme tak skvěle, když všechny postavy až na Serina (co nehraje) jsou zničené a bez možnosti je hrát je jinak, než s trvalým skrýváním a proměnou aka Anade, bez jiného životního cíle než pomsty, protože víc nám nezbylo. Pomsty, která končí na hráči, který ty permky sám rozdává, aniž by mu do toho něco bylo, sere se do všeho nás pak se diví, když po něm jdeme potom, co ho nejde zabít? Zbytek sedí ve vězení při půl roku IR čekání na popravu a permku, které se díky nezájmu DM nedočká, neboť zájem DM opadl po tom, co nás chytli.
Co nám sakra pořád závidíš, že jsme si dokázali sami po nějaký čas vydobýt postavení, stáhnout nejlepší hráče, získat vysoké levely a prošmejdit každý kout desky?

A ohledně tvého eviláka, vzhledem k tomu, jak často jsi ve hře za Bolthorma, tak ne, nehraješ žádné zlo. Protože hrát znamená mít ho jako hlavní postavu. Ne jednu z deseti postav, které věnuješ jednu hodinu týdne. Takového eviláka bych zvládla taky - vlastně mám tři postavy, které jsem hrála chvíli před rokem, jsou děsně zlé, nikdo je nechytl, ergo - dokonalí eviláci a já jejich nejlepší hráč.

A mám pro tebe překvapující zprávu: Za stejných podmínek jako jsme hráli my, můžeš i ty, když investuješ stejné hodiny hry, stejné ztracené zkušenosti při výpravách... a garantuji ti, že s trochou inteligence a štěstí máš do půl roku znalosti co my. Popravdě nevím co ti vadí, když si pak na srazu obhajuješ Bolthotma a spol jako největšího drsoně na Eq, o trpaslících ani nemluvě a to co všechno dokázali..

A co furt ty Jone omíláš o tom, že se někteří pořád vracejí? Jako kdo třeba? Jediný, kdo mluvil o odchodu byl Serin, párkrát se ukázal na NAŠE zavolání, když jsme si chtěli zahrát a vidíš ho poslední měsíce i rok někde? Jak často hraje Myrpa? Jediný kdo tu z nás zbyl jsem já, co hraju plyšáka, a Anade. Ale pokaždý když na to dojde řeč, tvůj argument je "stejně se vrátí, pořád říkali jak odejdou". Nějak nechápu jeho smysl, je asi tak podobný, jako ten "plánuji hrát eviláka za xy a pak vše pochopím".
Cynrik Weber Bych se po... tento. Ehm.
Maíreig Gilliome Weber Off. Na přání loguji, pouze v pevnosti.

Aefar

Příspěvek od Aefar » 9. 2. 2011 10.10

cybermisa píše: Tak uprimne, ty do te zalezitosti vubec nevidis, kdyz tohle muzes napsat. Ty duvody tam samozrejme jsou, otazka je, jestli padne. :shades:
Může být, vidím to pouze naivním pohledem své naivní postavy :biggrin:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk

Zamčeno