Pranýř. Seznam závažně se prohřešivších hráčů.

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Onyx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onyx » 1. 3. 2013 11.11

Herní accounty: Diana
Accounty fóra: Diana
Postavy: Diana
Body: 5

Onyx 27.2.2013: Zneužívání BUGu u skřetího velemága, trest 5 bodů, ztráta 5.30.000 = 150.000 expů, ztráta 130.000 expů získaných BUGem. Hráči byl po souhlasu členů DM týmu odpoštěn měsíční BAN s podmínkou, že při jakémkoliv dalším porušení pravidel bude následovat BAN trvalý.

Onyx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onyx » 1. 3. 2013 11.15

Herní accounty: Strigo
Accounty fóra: Strigo
Postavy: Elnor Lethi, Zeethir'Zakn Olath, Teldrin De'Thein
Body: 20

Onyx 27.2.2013: Zneužívání BUGu protlačováním dveřmi, trest 5 bodů.

Onyx 27.2.2013: Zneužívání BUGu u skřetího velemága, trest 5 bodů.

Onyx 27.2.2013: Záměrné lhaní DM - recidiva, zdvojnásobení trestných bodů.

Celkem (5+5)*2 = 20 bodů. Trvalý BAN a smazání všech postav.

The_Balrog
Kontaktovat uživatele:

Re: Pranýř. Seznam závažně se prohřešivších hráčů.

Příspěvek od The_Balrog » 5. 9. 2014 9.02

Herní accounty: Rodrygo
Accounty fóra: Rodrigo
Postavy: Ternaginon Kyrolský, Nordarie Kyrolská, Adria, Istara

Labir 15. 11. 2006: Úmyslné přendavání věcí mezi postavami jen k tomuto účelu založenými (startovní 2.000 gp). Přistihl jsem ho když byl omyl zcela vyloučen. Hráč informován o svém prohřešku i trestu - smazání celého accountu Rodrigo (cca 10 postav).

Odlog při potížích --> 2*30 000xp = ztráta 60 000xp
zuzupd 18. 3. 2011: Odnášel od gnollů velké množství zlata, které ho několikanásobně přetěžovalo - nesl ho v podobě trolla. Když se zastavil kousek před doupětem mantikory, aby restnul a dočaroval se, Onyx vzal mantikoru a šel ho trochu postrašit. Kyrolský útočící mantikoře odlogl, na místě jsem mu tedy nechal elektrickou past. Později se na můj dotaz přiznal. Mimochodem šlo o jeho 69 záznam odlogu při potížích.

Metagame (4 b.) + přenos IC informací OOC metodami (2. b) → 6 × 30 000 = 180 000 zkušenosti strženo, zápis na pranýři
Balrog 4. 9. 2014: Prozrazování tellem IC skutečnosti obecné i informace o konkrétních postavách (mnoho případů), domlouvání se po tellu na hře, zneužívání družiny k navigaci, vysvětlování cesty zkrz Ostrov a nabídka, že s tím pomůže, zneužívání systému družiny pro snazší expení low-level postavy + další drobnosti.
acc. westgard, postava Alkaran aep Ellena | Silmelinde (stačí mi říci a já ji lognu)

Wolf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf » 30. 1. 2018 10.23

Herní accounty: Pipi_CZ, Reborn
Accounty fóra: Pipi_CZ
Postavy: Sahir (Aris), Keira Quertho, Petra Šťastná,

Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - 4b = ztráta 120 000xp
24.1.2018: Hráč zneužil hned několik situací, kdy ve hře nebylo přítomno DM. Přesto, že hraje postavu hledanou a nepřátele říše, vyvěsil vzkaz v Mamoníně. Hra a interakce s PC před stráží Mamonína. Hra a interakce s PC blízko Hag Hargolských bran a časté vynucování hry od okolí. Jelikož by poslední dvě situace výsledek s přítomným DM stejně nejspíše nezměnily, udělali jsme kompromis z 6b (2b za zneužití nepřítomnosti DM) na 4b ale s tím, že je zápis na pranýř a odebrán Starší Hráč.
Neutral Good Dungeon Master :clover:

Niko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko » 11. 4. 2018 19.04

Herní accounty: Booma, Donut, Profa.CZ, Treason, Sicario, Barnaby
Accounty fóra: ???
Postavy: Sendred, Luchezar, Borogar, Leito, Azar Aset, Santé, Axll Axellson
Body: 10

Wolf 18.11.2014:
- Vyhrožování OOC telly.
- Zesměšňování DX týmu
- Přendávání předmětů
- Zneužití nepřítomnosti DX ve hře

Nico 11.4.2018:
- Protláčení se dveřmi a cílené vykrádání trezorů v Mithallirské bance (trest 5 bodů) + nespolupráce s DX a recidiva (x2).

V týmu jsme se shodli, že takové hráče tu v žádném případě trpět nebudeme a všechny takové pokusy a podvody budeme tvrdě trestat. I tady jsme tedy sáhli k výjimečnému trestu nad rámec bodového hodnocení.

Dotyčnému je udělen trvalý BAN a jsou mu smazány všechny postavy.

Pokud někomu chybí nějaké věci v trezoru (zejména v Mithallirské bance), ať mi napíše PM, ve které uvede chybějící věci.

Niko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko » 19. 8. 2019 19.24

Herní accounty: MR.Kvak
Accounty fóra: ???
Postavy: Elmir Be'lyn, Diva Chendrová, Sivaliria

Niko 19. 8. 2019:
- Zneužívání XP systému (makrostyl hry)

Na nalogované postavě měl hráč celou noc aktivní makro, aby mu nebyl přerušen tok časovek. Hráč byl samozřejmě AFK. Už 15. dubna 2018 jsem ho za úplně stejnou věc varoval. Tehdy se to celé obešlo bez většího trestu (kromě smrti makrující postavy) a nyní následuje trest podle trestníku:

Dotyčnému je udělen měsíční BAN do hry, vyvěšení na pranýři a ztráta 150 000 XP (5 * 30 000).

Zamčeno