Pranýř. Seznam závažně se prohřešivších hráčů.

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master, Dungeon Servant

Onyx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onyx » 1. 3. 2013 11.11

Herní accounty: Diana
Accounty fóra: Diana
Postavy: Diana
Body: 5

Onyx 27.2.2013: Zneužívání BUGu u skřetího velemága, trest 5 bodů, ztráta 5.30.000 = 150.000 expů, ztráta 130.000 expů získaných BUGem. Hráči byl po souhlasu členů DM týmu odpoštěn měsíční BAN s podmínkou, že při jakémkoliv dalším porušení pravidel bude následovat BAN trvalý.

Onyx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onyx » 1. 3. 2013 11.15

Herní accounty: Strigo
Accounty fóra: Strigo
Postavy: Elnor Lethi, Zeethir'Zakn Olath, Teldrin De'Thein
Body: 20

Onyx 27.2.2013: Zneužívání BUGu protlačováním dveřmi, trest 5 bodů.

Onyx 27.2.2013: Zneužívání BUGu u skřetího velemága, trest 5 bodů.

Onyx 27.2.2013: Záměrné lhaní DM - recidiva, zdvojnásobení trestných bodů.

Celkem (5+5)*2 = 20 bodů. Trvalý BAN a smazání všech postav.

The_Balrog
Kontaktovat uživatele:

Re: Pranýř. Seznam závažně se prohřešivších hráčů.

Příspěvek od The_Balrog » 5. 9. 2014 9.02

Herní accounty: Rodrygo
Accounty fóra: Rodrigo
Postavy: Ternaginon Kyrolský, Nordarie Kyrolská, Adria, Istara

Labir 15. 11. 2006: Úmyslné přendavání věcí mezi postavami jen k tomuto účelu založenými (startovní 2.000 gp). Přistihl jsem ho když byl omyl zcela vyloučen. Hráč informován o svém prohřešku i trestu - smazání celého accountu Rodrigo (cca 10 postav).

Odlog při potížích --> 2*30 000xp = ztráta 60 000xp
zuzupd 18. 3. 2011: Odnášel od gnollů velké množství zlata, které ho několikanásobně přetěžovalo - nesl ho v podobě trolla. Když se zastavil kousek před doupětem mantikory, aby restnul a dočaroval se, Onyx vzal mantikoru a šel ho trochu postrašit. Kyrolský útočící mantikoře odlogl, na místě jsem mu tedy nechal elektrickou past. Později se na můj dotaz přiznal. Mimochodem šlo o jeho 69 záznam odlogu při potížích.

Metagame (4 b.) + přenos IC informací OOC metodami (2. b) → 6 × 30 000 = 180 000 zkušenosti strženo, zápis na pranýři
Balrog 4. 9. 2014: Prozrazování tellem IC skutečnosti obecné i informace o konkrétních postavách (mnoho případů), domlouvání se po tellu na hře, zneužívání družiny k navigaci, vysvětlování cesty zkrz Ostrov a nabídka, že s tím pomůže, zneužívání systému družiny pro snazší expení low-level postavy + další drobnosti.
acc. westgard, postava Alkaran aep Ellena | Silmelinde (stačí mi říci a já ji lognu)

Wolf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf » 30. 1. 2018 10.23

Herní accounty: Pipi_CZ, Reborn
Accounty fóra: Pipi_CZ
Postavy: Sahir (Aris), Keira Quertho, Petra Šťastná,
Body: 5

Zneužití nepřítomnosti DM ve hře - 4b = ztráta 120 000xp
24.1.2018: Hráč zneužil hned několik situací, kdy ve hře nebylo přítomno DM. Přesto, že hraje postavu hledanou a nepřátele říše, vyvěsil vzkaz v Mamoníně. Hra a interakce s PC před stráží Mamonína. Hra a interakce s PC blízko Hag Hargolských bran a časté vynucování hry od okolí. Jelikož by poslední dvě situace výsledek s přítomným DM stejně nejspíše nezměnily, udělali jsme kompromis z 6b (2b za zneužití nepřítomnosti DM) na 4b ale s tím, že je zápis na pranýř a odebrán Starší Hráč.
Neutral Good Dungeon Master :clover:

Niko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko » 11. 4. 2018 19.04

Herní accounty: Booma, Donut, Profa.CZ, Treason, Sicario, Barnaby
Accounty fóra: ???
Postavy: Sendred, Luchezar, Borogar, Leito, Azar Aset, Santé, Axll Axellson
Body: 10

Wolf 18.11.2014:
- Vyhrožování OOC telly.
- Zesměšňování DX týmu
- Přendávání předmětů
- Zneužití nepřítomnosti DX ve hře

Nico 11.4.2018:
- Protláčení se dveřmi a cílené vykrádání trezorů v Mithallirské bance (trest 5 bodů) + nespolupráce s DX a recidiva (x2).

V týmu jsme se shodli, že takové hráče tu v žádném případě trpět nebudeme a všechny takové pokusy a podvody budeme tvrdě trestat. I tady jsme tedy sáhli k výjimečnému trestu nad rámec bodového hodnocení.

Dotyčnému je udělen trvalý BAN a jsou mu smazány všechny postavy.

Pokud někomu chybí nějaké věci v trezoru (zejména v Mithallirské bance), ať mi napíše PM, ve které uvede chybějící věci.

Zamčeno