Přivolej blesk

Když zlobí kouzla a modlitby

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
George
Kontaktovat uživatele:

Přivolej blesk

Příspěvek od George » 8. 9. 2012 16.25

Kouzlo funguje velmi zvláštně, spíš nefunguje.
Shae Nessima - She doesn't talk about keeping it real, it's understood she actually will. She's a bitch, she's a lover, she's a child, she's a mother, she's a sinner, she's a saint, she does not feel ashamed, she's your hell, she's your dream, she's a tease, she's a goddess on her knees, she's an angel undercover, she's a lot to handle, she's a hell of a scandal, she's a drama queen, she's the best damn thing that your eyes have ever seen.

zuzuPD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD » 8. 9. 2012 16.40

Pod tím si mám představit co?

Mi fungovalo dobře, skřeti padali jak měli.
Hyperaktivní hlavně MUNI.

George
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George » 8. 9. 2012 17.04

Mě to při prvním pokusu nefungovalo, při druhým pokusu trefilo 2 krysy z .. mnoha.
Shae Nessima - She doesn't talk about keeping it real, it's understood she actually will. She's a bitch, she's a lover, she's a child, she's a mother, she's a sinner, she's a saint, she does not feel ashamed, she's your hell, she's your dream, she's a tease, she's a goddess on her knees, she's an angel undercover, she's a lot to handle, she's a hell of a scandal, she's a drama queen, she's the best damn thing that your eyes have ever seen.

zuzuPD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD » 8. 9. 2012 17.12

Jsi si jistý, že byly v dosahu a rozsahu kouzla (40m, 5m rádius)?
Testoval sem to i na krysách a neměl žádný problém.
Hyperaktivní hlavně MUNI.

George
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George » 8. 9. 2012 17.28

Testoval jsem to a krom toho, že to nesundalo umístitelný (nejsem si jistej, jestli má), tak jsem teď nepozoroval žádný problémy.

Hawkeye
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hawkeye » 8. 9. 2012 17.45

Je pravda, že občas se chová zvláštně a netrefi co je v sodasu, ale větší problémy nepozoruji. Je pravda, že jsem ho dlouho nepoužil.
Obrázek
Lenwe Sillimaure - Elf neříká „Jo“ a elfky obzvláště ne! GalerieBuď elf
A'han Sein - To není nic osobního. Já nemám rád nikoho.

Odpovědět